Soft Skin Dermaclinic

Soft Skin Dermaclinic
Przyjazna firma: Soft Skin Dermaclinic
Specjalizują się:
Nasz opis:

Soft Skin to klinika zajmująca się realizowaniem usług z zakresu medycyny estetycznej. Firma posiada w swojej ofercie także inne usługi, związane z dermatologią, dietetyką oraz psychologią. Medycyna estetyczna stanowi jednak najważniejszy element codziennej pracy. Pacjenci mogą liczyć na wykonanie wielu zabiegów poprawiających kondycję ich skóry oraz ogólny wizaż. Dzięki temu skóra staje się jędrna, delikatna, nawilżona, elastyczna oraz dogłębnie oczyszczona i odżywiona. Terapie estetyczne są w stu procentach dostosowane do wieku pacjenta oraz jego dotychczasowych doświadczeń. Tym samym każdy otrzymuje to, czego potrzebuje.

Medycyna estetyczna to coś na czym klinika skupia się w pierwszej kolejności. Pacjentom oferowane są nowoczesne i skutecznie działające peelingi medyczne, a każdy zabieg przeprowadzany jest rzetelnie, precyzyjnie oraz bezpiecznie. Nikt nie jest narażony na żadne skutki uboczne. To idealnie realizowana medycyna estetyczna, dzięki której można poczuć się młodo oraz pięknie.

Klinika stawia na innowacyjne rozwiązania, opierające się w dużej mierze na technikach nieinwazyjnych. Zabiegi wykonywane są bezboleśnie, za to efekty końcowe przechodzą najśmielsze oczekiwania pacjentów. W codziennej pracy korzysta się z wielu różnych laserów oraz specjalistycznych narzędzi. Cofa się w ten sposób wiek biologiczny skóry oraz powoduje się, iż zahamowany zostaje jej proces starzenia. Dzięki temu każdy pacjent wychodzi z kliniki w pełni zadowolony, nie narzekając na własne samopoczucie.

W internecie: medycyna estetyczna
Telefon: 48 512 822 207
Kwatera główna: ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Regon: 021847160
NIP: 7532154115